CPF0603B8R45E
MFR.Part #
CPF0603B8R45E
JLCPCB Part #
C3924919
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS