RN73C1J8K25BTD
MFR.Part #
RN73C1J8K25BTD
JLCPCB Part #
C4030842
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS