CRGH2512J390R
MFR.Part #
CRGH2512J390R
JLCPCB Part #
C2078774
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS