CRGH2512J33K
MFR.Part #
CRGH2512J33K
JLCPCB Part #
C2078911
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS