H8160RFZA
MFR.Part #
H8160RFZA
JLCPCB Part #
C1403288
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS