CRGH2512J330R
MFR.Part #
CRGH2512J330R
JLCPCB Part #
C2148523
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS