SR733ATTE5R1G
MFR.Part #
SR733ATTE5R1G
JLCPCB Part #
C2601638
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS