CRGH2512J1K5
MFR.Part #
CRGH2512J1K5
JLCPCB Part #
C2148474
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS