CRGH2512J18K
MFR.Part #
CRGH2512J18K
JLCPCB Part #
C2081900
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS