CRGH2512J100R
MFR.Part #
CRGH2512J100R
JLCPCB Part #
C4193363
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS