LTR100JZPF36R0
MFR.Part #
LTR100JZPF36R0
JLCPCB Part #
C2088758
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS