CRGH2512F88K7
MFR.Part #
CRGH2512F88K7
JLCPCB Part #
C1707328
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS