RT2512FKE07750RL
MFR.Part #
RT2512FKE07750RL
JLCPCB Part #
C4290549
Description
-55℃~+125℃ 750mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS