CRGH2512F84R5
MFR.Part #
CRGH2512F84R5
JLCPCB Part #
C1705716
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS