RN73C1J287KBTD
MFR.Part #
RN73C1J287KBTD
JLCPCB Part #
C3914898
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS