ERJ-U1TD1600U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1600U
JLCPCB Part #
C1709847
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS