CRGH2512F2K15
MFR.Part #
CRGH2512F2K15
JLCPCB Part #
C4349330
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS