CRGH2512F750R
MFR.Part #
CRGH2512F750R
JLCPCB Part #
C1705642
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS