CRGH2512F73K2
MFR.Part #
CRGH2512F73K2
JLCPCB Part #
C1707163
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS