CRGH2512F7K32
MFR.Part #
CRGH2512F7K32
JLCPCB Part #
C1705981
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS