RP73D2B8K06BTDF
MFR.Part #
RP73D2B8K06BTDF
JLCPCB Part #
C1727625
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS