CRGH2512F6K34
MFR.Part #
CRGH2512F6K34
JLCPCB Part #
C1706012
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS