CRGH2512F69R8
MFR.Part #
CRGH2512F69R8
JLCPCB Part #
C4274626
Description
-55℃~+155℃ 2W 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS