SG733ATTE563K
MFR.Part #
SG733ATTE563K
JLCPCB Part #
C3939437
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS