CRGH2512F649R
MFR.Part #
CRGH2512F649R
JLCPCB Part #
C4105940
Description
-55℃~+155℃ 2W 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS