CRGH2512F5K9
MFR.Part #
CRGH2512F5K9
JLCPCB Part #
C1706022
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS