RR02J1R5TB
MFR.Part #
RR02J1R5TB
JLCPCB Part #
C1365784
Description
-55℃~+235℃ 1.5Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS