CRGH2512F31K6
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F31K6
JLCPCB Part #
C1705929
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS