CRGH2512F30R1
MFR.Part #
CRGH2512F30R1
JLCPCB Part #
C1705794
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS