H856RFZA
MFR.Part #
H856RFZA
JLCPCB Part #
C1403254
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS