CRGH2512F294R
MFR.Part #
CRGH2512F294R
JLCPCB Part #
C1705758
Description
-55℃~+155℃ 250V 294Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS