CRGH2512F274R
MFR.Part #
CRGH2512F274R
JLCPCB Part #
C1705766
Description
-55℃~+155℃ 250V 274Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS