CRGH2512F28K7
MFR.Part #
CRGH2512F28K7
JLCPCB Part #
C1705945
Description
-55℃~+155℃ 250V 28.7kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS