3430A3F7R5TE
MFR.Part #
3430A3F7R5TE
JLCPCB Part #
C7180234
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS