CRGH2512F25K5
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F25K5
JLCPCB Part #
C1705941
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS