CRGH2512F215K
MFR.Part #
CRGH2512F215K
JLCPCB Part #
C1705835
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS