CRGH2512F24R9
MFR.Part #
CRGH2512F24R9
JLCPCB Part #
C4313497
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS