CPF1206B9R31E1
MFR.Part #
CPF1206B9R31E1
JLCPCB Part #
C4180894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS