RMC1-8R45FTE
MFR.Part #
RMC1-8R45FTE
JLCPCB Part #
C5725826
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS