CRGH2512F21K
MFR.Part #
CRGH2512F21K
JLCPCB Part #
C1705930
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS