CRGH2512F121K
MFR.Part #
CRGH2512F121K
JLCPCB Part #
C4317941
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS