CRGH2512F215R
MFR.Part #
CRGH2512F215R
JLCPCB Part #
C4032295
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS