CRGH2512F1K96
MFR.Part #
CRGH2512F1K96
JLCPCB Part #
C3929182
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS