H41K62BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K62BYA
JLCPCB Part #
C1412766
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS