CRGH2512F1K5
MFR.Part #
CRGH2512F1K5
JLCPCB Part #
C1705581
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS