ERJ-S1TD6491U
MFR.Part #
ERJ-S1TD6491U
JLCPCB Part #
C1714025
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS