CRGH2512F158R
MFR.Part #
CRGH2512F158R
JLCPCB Part #
C4342920
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS