CRGH2512F137R
MFR.Part #
CRGH2512F137R
JLCPCB Part #
C1713730
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS