CPF0805B1M05E
MFR.Part #
CPF0805B1M05E
JLCPCB Part #
C4023141
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS