CRGH2512F13R3
MFR.Part #
CRGH2512F13R3
JLCPCB Part #
C1706082
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS